Aktualności

W związku z planowanym otwarciem nowej hali produkcyjnej w Szczepankowie k. Ostroroga poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Produkcji Wiązek Kablowych

Dnia 17.01.2018 Zarząd EL-CAB uczestniczył w konferencji „Technologie przyszłości – ELEKTROMOBILNOŚĆ”, nad którą patronat objął Prezydent RP – Andrzej Duda.

W grudniowym numerze Kuriera Kolejowego ukazał się artykuł o nas oraz oferowanych przez nas systemach monitoringu i informacji pasażerskiej.

Z początkiem października tego roku El-Cab dołączył do zacnego grona członków Klastra „Polski Autobus Elektryczny – łańcuch dostaw dla elektromobilności”. Jednym z kluczowych segmentów działalności firmy El-Cab, jest E-mobilność, w której El-Cab zaangażowany jest od lat. Uczestniczył już w pierwszych polskich projektach i zabudowach prototypów autobusów elektrycznych.

EL-CAB również w tym roku prezentuje swoją ofertę produktową podczas targów TRAKO. To jedna z najważniejszych dla nas imprez wystawienniczych gdzie prezentujemy oprócz produkowanych przez nas wiązek kablowych również produkty i systemy naszych zachodnich partnerów, które dystrybuujemy na rynku polskim.