Młodszy Inżynier/ Młodsza Inżynierka ds. Dokumentacji Technicznej

Miejsce pracy: Bolechowo - Osiedle

Główne zadania:
- adaptacja dokumentacji Klienta do dokumentacji produkcyjnej lub tworzenie nowej zgodnie z wymogami Klienta i procesu produkcyjnego
- opracowywanie dokumentacji produkcyjnej wiązek elektrycznych w obszarach: pojazdy użytkowe, pojazdy specjalne, maszyny budowlane, łodzie, pojazdy szynowe
- dobór złączy, przewodów i zabezpieczeń oraz innych elementów wiązek elektrycznych
- współpraca z Działem Zakupów oraz Produkcji
- kontakty z klientami i dostawcami (również w j. angielskim)

Wymagania:
- wykształcenie inżynierskie lub student(-ka) ostatniego semestru studiów inżynierskich na kierunkach: elektryka, elektrotechnika, elektronika lub pokrewnych
- znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2 (niezbędna w komunikacji z klientami i dostawcami)
- umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
- mile widziana znajomość oprogramowania CAD (np. WS-CAD, Autocad)

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w rozwijającej się firmie
- elastyczne godziny pracy (rozpoczynamy pracę między 7:30 a 9:00)
- szkolenia wdrażające i stanowiskowe oraz możliwość rozwoju zawodowego
- dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego, medycznego, Karty Multisport czy Flexipass
- inne dodatki socjalne m. in. świadczenie urlopowe, świąteczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres mailowy:

[email protected]

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez El-Cab Sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacji."
Dodatkowo, jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez dodanie dodatkowego oświadczenia np. o podanej poniżej treści: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez El-Cab Sp. z o.o., w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Przed wysłaniem CV zapoznaj się z naszą klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Twoich danych w procesie rekrutacji.