Product Manager - Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:
Miejsce pracy: Polska i/lub Bolechowo Osiedle k. Poznania
- sprzedaż i doradztwo techniczne w zakresie prowadzonej oferty produktowej
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
- przygotowywanie ofert
- negocjowanie warunków sprzedaży
- współpraca z zagranicznymi Dostawcami
- monitorowanie rynku i działań konkurencji
- zarządzanie i rozwój portfela produktowego.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne i/lub wysoko rozwinięte umiejętności techniczne
- co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą i doradztwem technicznym w rynku kolejowym, tramwajowym lub autobusowym
- warunek konieczny - dobra znajomość języka angielskiego, również technicznego, dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
- bardzo dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista
- łatwość nawiązywania kontaktów
- umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych oraz rozpoznawania potrzeb klientów
- odpowiedzialność, dynamiczność, samodzielność, konsekwencja w działaniu
- chęć ciągłego rozwoju oraz poszerzania wiedzy technicznej
- dyspozycyjność (wyjazdy służbowe krajowe i zagraniczne)
- czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w profesjonalnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- stałe atrakcyjne wynagrodzenie plus nagrody miesięczne od uzyskanych wyników sprzedażowych
- niezbędne narzędzia pracy jak telefon komórkowy, laptop, samochód
- kontakt z najnowszą techniką oraz znanymi markami
- praca w doświadczonym i zaangażowanym zespole
- możliwość dalszego rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach krajowych i zagranicznych
- dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego, medycznego, Karty Multisport czy Flexipass, oraz inne dodatki socjalne np. bony na święta, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres:
El-Cab Sp. z o.o.
Ul. Obornicka 37
Bolechowo-Osiedle
62-005 Owińska
rekrutacja@el-cab.com.pl. Wyślij swoje CV!

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EL-CAB sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacji".
Dodatkowo, jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez dodanie dodatkowego oświadczenia np. o podanej poniżej treści: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EL-CAB sp. z o.o., w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Przed wysłaniem CV zapoznaj się z naszą klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Twoich danych w procesie rekrutacji.