Magazynier

Główne zadania:
- przyjmowanie i kontrola dostaw
- wydawanie towaru zgodnie z dokumentami RW, MM, WZ, PZ
- prowadzenie dokumentacji magazynowej
- kontrola stanów magazynowych.

Wymagania:
- wykształcenie minimum zawodowe
- znajomość zagadnień gospodarki magazynowej
- uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych
- mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera i znajomość obsługi terminali WMS oraz uprawnienia do obsługi wózków platformowych.

Oferujemy:
- pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
- zatrudnienie na umowę o pracę
- dowóz autobusem pracowniczym na wybranych trasach:
Trasa 1. Gołańcz-Wągrowiec-Skoki-Murowana Goślina-Bolechowo Osiedle
Trasa 2. Wągrowiec-Runowo-Sierniki-Lechlin-Popowo Kościelne-Karolewo-Bolechowo Osiedle
Trasa 3. Obrzycko-Ostroróg-Szamotuły-Oborniki-Bolechowo Osiedle
Trasa 4. Koziegłowy-Czerwonak-Owińska-Bolechowo Osiedle
Trasa 5 Wągrowiec-Rogoźno-Studzieniec-Bolechowo Osiedle
- dofinasowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego, medycznego, Karty Multisport czy Flexipass
- inne dodatki socjalne m.in. świadczenie urlopowe, bony na święta.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres:
El-Cab Sp. z o.o.
Ul. Obornicka 37, Bolechowo-Osiedle
62-005 Owińska
E-mail:rekrutacja@el-cab.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji oraz zgodę na przetwarzanie tych danych także po zakończeniu procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r. nr 101, poz. 926)"