TRAKO GDAŃSK

13. edycja Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Prezentacja aktualnego poziomu rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie.
TRAKO to doskonała okazja do promowania transportu szynowego(kolej i tramwaj) spedycji i logistyki kolejowej, prezentacji najnowszych technologii oraz spotkania w środowisku branżowym. Targi TRAKO są organizowane przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA oraz Grupę PKP. Partnerami targów są firmy Bombardier, Knorr-Bremse, Medcom, Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA, TINES oraz TRACK TEC. Tradycyjnie imprezie towarzyszy bogaty program m. in. debaty, konferencje, liczne seminaria i prezentacje firm. Targi odbywają się w cyklu dwuletnim.
Wspólnie z naszymi partnerami handlowymi z Niemiec, firmami BEDIA, B&T, DEROVIS, FOGTEC, HÜBNER, LAWO, MOBITEC, TM oraz HEMSCHEIDT będziemy obecni również podczas tegorocznej edycji targów TRAKO w Gdańsku, na które serdecznie wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy.