.NET Developer

Rozwijamy się i w związku z tym poszukujemy kreatywnego specjalisty, który wesprze nasze środowisko produkcyjne i odpowie konkretnymi rozwiązaniami technologicznymi na wewnętrzne potrzeby w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych i usprawnień zmierzających do zwiększenia wydajności oraz eliminacji marnotrawstw. Napisane przez Ciebie programy mają rozwiązywać problemy zgłaszane przez klienta wewnętrznego.

Stanowisko zakłada dość dużą swobodę w realizacji pomysłów i możliwość wdrażania własnych rozwiązań, a co za tym idzie satysfakcję z codziennych zadań.

Zakres obowiązków:
  • projektowanie nowego oraz rozwój istniejącego oprogramowania stworzonego w technologii C# .NET
  • uczestniczenie we wszystkich fazach tworzenia oprogramowania (opracowanie koncepcji, analiza, projektowanie, implementacja)
  • testowanie oprogramowania
  • dbałość o jakość kodu zgodnie z obowiązującymi standardami
  • identyfikacja i poprawa błędów w kodzie
  • komunikacja z innymi osobami zaangażowanymi w dany projekt
  • integracja z systemami zewnętrznymi
  • dostosowanie funkcjonalności aplikacji do potrzeb klienta wewnętrznego

Nasze wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu i rozwoju oprogramowania z wykorzystaniem C# .NET (Windows Forms, WPF MVVM, ASP.NET)
  • umiejętność tworzenia aplikacji webowych (Javascript, Html, Css)
  • znajomość EF Core
  • znajomość SQL i relacyjnych baz danych (preferowany MSSQL)
  • doświadczenie w wersjonowaniu i zarządzaniu kodem (GIT)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • komunikatywność i łatwość kontaktu ze współpracownikami i klientami wewnętrznymi.

Mile widziane:

  • umiejętność przygotowywania baz danych SQL Server
  • znajomość DevExpress
  • znajomość wybranych wzorców projektowych oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce (np. Repository, Builder, Factory).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość realizowania własnych pomysłów i proponowania rozwiązań
  • elastyczne godziny pracy (rozpoczynamy pracę między 7:30 a 9:00)
  • szkolenia wdrażające, stanowiskowe
  • dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego, medycznego, Karty Multisport czy Flexipass
  • inne dodatki socjalne m. in. świadczenie urlopowe, bony na święta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres: [email protected].

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez El-Cab Sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacji."
Dodatkowo, jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez dodanie dodatkowego oświadczenia np. o podanej poniżej treści:
"Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez El-Cab Sp. z o.o., w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Przed wysłaniem CV zapoznaj się z naszą klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Twoich danych w procesie rekrutacji.