Historia

Początki firmy EL-CAB sięgają roku 1996, kiedy to firma rozpoczęła swoją działalność od produkcji wiązek kablowych służących jako wyposażenie do autobusów firmy NEOPLAN Polska. Wówczas zatrudnialiśmy 22 pracowników.


Zarząd / Oferty pracy

Nasz team oraz kadra menadżerska pozostaje do Państwa dyspozycji. Zapraszamy również do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.


Terminarz targowy

Staramy się być obecni na wszystkich imprezach targowych związanych z prowadzoną przez nas działalnością - zarówno jako wystawcy, jak i odwiedzający.

EL-CAB Sp. z o. o. z siedzibą w Bolechowie koło Poznania, jest obecna na rynku polskim i międzynarodowym od 1996 roku. Nasza firma zajmuje się produkcją, między innymi, wiązek kablowych lub systemów modułowych dla różnych typów pojazdów, urządzeń, szaf sterowniczych oraz modułów i wyposażenia dla pojazdów specjalnych, łodzi, tramwajów, czy autobusów, a także produkcją układów elektronicznych. Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę - od złożenia zapytania aż po dostawę produktu i serwis posprzedażny.

Możemy dostarczyć zarówno rozwiązania standardowe np. wiązki kablowe, systemy modułowe i wyposażenie tramwajów, autobusów, łodzi lub pojazdów specjalnych, czy szafy sterownicze, jak i elementy projektowane na specjalne zamówienie, dostosowane do potrzeb konkretnego Klienta. Oferowane przez nas wiązki kablowe są powszechnie stosowane w branży elektronicznej, w automatyce przemysłowej, w branży motoryzacyjnej i wielu innych. Dokładamy starań, by nieustannie rozwijać nasze procesy technologiczne oraz produkcyjne, dzięki temu jesteśmy w stanie dopasowywać się do dynamicznie zmieniającego się rynku oraz indywidualnych potrzeb naszych Klientów, oferując wyposażenie pojazdów specjalnych, tramwajów, łodzi, autobusów, a także wiązki kablowe, systemy modułowe, czy szafy sterownicze.

Dobry i sprawnie działający serwis to podstawa każdej prężnie działającej firmy. Od ponad 25 lat oferujemy naszym klientom szybką i fachową pomoc w zakresie napraw, montażu, przeglądów, czy obsługi, zarówno gwarancyjnej jak i pogwarancyjnej zakupionych u nas produktów np. szaf sterowniczych, wiązek kablowych i systemów modułowych. Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców biorących udział w regularnie przeprowadzanych szkoleniach. A wszystko po to, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Posiadamy autoryzację takich firm jak: AURORA, DAFO, DEROVIS, FISCHER PANDA, FOGTEC, HÜBNER, LUMINATOR (LAWO, Mobitec), ROSHO, TM, VALEO oraz VENTURA Door Systems. Na stanie magazynowym dostępne są części zamienne tych firm.

Zapraszamy na stronę sklepu internetowego firmy El-Cab. Nasza firma od przeszło 25 lat jest liderem w sprzedaży części zamiennych i wiązek kablowych, a także szaf sterowniczych do pojazdów użytkowych. Wykwalifikowana kadra służy Państwu swoim doświadczeniem i doradztwem technicznym. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta i służymy fachową pomocą. Mamy pełną świadomość, że siła przedsiębiorstwa leży w szybkości działania. Dlatego też nasza działalność oparta jest na prostej, elastycznej strukturze, która gwarantuje szybki przepływ informacji. Sklep tworzymy z myślą o Kliencie oraz dla Klienta, aby być bliżej Państwa potrzeb. Współpracujemy z wieloma producentami i znamy rynek części zamiennych, co czyni nas konkurencyjnymi. Naszym priorytetem jest zaproponowanie Państwu takich cen i jakości towarów, z których będziecie zadowoleni!

Nasza firma zajmuje się produkcją, działalnością handlową i serwisową w zakresie wyposażania pojazdów specjalnych, autobusów i tramwajów oraz wiązek kablowych, szaf sterowniczych czy systemów modułowych. Realizujemy dostawy bezpośrednio do producentów pojazdów oraz prowadzimy sprzedaż części zamiennych na rynku wtórnym. Nasza oferta zawiera produkty np. wiązki kablowe, a także kompletne systemy do zabudowy i wyposażenie do autobusów, pojazdów szynowych, specjalnych, tramwajów, maszyn budowlanych i rolniczych, a także łodzi i innych jednostek pływających. Oferujemy kompleksową obsługę - od złożenia zapytania aż po dostawę produktu i serwis posprzedażny.

Kontakt

El-Cab Sp. z o.o.
ul. Obornicka 37
Bolechowo-Osiedle
62-005 Owińska
Polska
tel. +48 61 811 86 00
fax +48 61 811 20 66