INŻYNIER PRODUKCJI

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Technologii Produkcji nastawionego na tworzenie innowacyjnych rozwiązań oraz wyznającego zasadę „damy radę!”, aplikuj. Jeśli interesuje Cię praca w przyjaznym środowisku opartym na zaufaniu i grze zespołowej, koniecznie daj nam się poznać.

Wyślij swoje CV. Może Ciebie szukamy?

Miejsce pracy: Bolechowo-Osiedle

Zadania i obowiązki:
- kontrola, modyfikacja i usprawnianie przebiegu procesów produkcyjnych – projektowanie procesów produkcji i ich standaryzacja
- opracowanie, kontrola i utrzymanie dokumentacji technologicznej – m.in. Instrukcji Wytwarzania, Instrukcji pracy seryjnej, PFMEA, Diagramy Przepływu Procesu
- nadzór nad procesem uruchamiania nowych produktów zgodnie w wymaganiami jakościowymi oraz innymi standardami zdefiniowanymi przez klienta
- tworzenie koncepcji nowych maszyn i procesów ( w tym zautomatyzowanych linii lub stanowisk)
- definiowanie parametrów produkcyjnych w procesach montażowych i maszynowych
- identyfikacje problemów procesowych i wdrażanie działań zapobiegawczych
- wsparcie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych
- udział w programie inicjatyw pracowniczych Kaizen
- udział w procesach NP&PI (New Product and Proces Innovation)
- zarządzanie informacjami dotyczącymi zdolności produkcyjnych oraz wykorzystaniem maszyn

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, budowa maszyn, automatyka lub pokrewne)
- min. 2- 3 letnie doświadczenie w roli inżyniera produkcji, procesu lub projektanta procesów technologicznych
- doświadczenie w projektowaniu stanowisk roboczych i pomocy produkcyjnych (przymiary, pomoce, rozwiązania poka yoke)
- doświadczenie w branży produkcji wiązek kablowych dla branży automotive będzie dodatkowym atutem
- znajomość oprogramowania CAD (Solid Works, Creo), doświadczenie w projektowaniu 3D
- znajomość technik i narzędzi optymalizacji procesu (mapowanie – wizualizacja przebiegu procesu, one piece flow, Kaiku etc.)
- znajomość narzędzi jakościowych (MSA, SPC, PFMEA etc.)
- zorientowanie na cele i rozwiązywanie problemów (8D, 5why, Ishikawa etc.)
- znajomość pakietu MS Office ( w tym dobra znajomość Excela, atutem będzie umiejętność pisania makr, znajomość języka VB)
- umiejętność analitycznego myślenia
- znajomość j. angielskiego poziom B1 umożliwiająca swobodną komunikacje w mowie i w piśmie

Co oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- wynagrodzenie podstawowe + nagroda miesięczna
- elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 7:30 a 9:00)
- szkolenia wdrażające, stanowiskowe
- pracę w międzynarodowym środowisku
- dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego, medycznego, Karty Multisport czy Flexipass
- inne dodatki socjalne, m. in. świadczenie urlopowe, bony na święta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez El-Cab Sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacji."

Dodatkowo, jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez dodanie dodatkowego oświadczenia np. o podanej poniżej treści: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez El-Cab Sp. z o.o., w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Przed wysłaniem CV zapoznaj się z naszą klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Twoich danych w procesie rekrutacji.