El-Cab uczestniczy w festynie "Oszczędzaj Energię" w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności

W piątek 29.09.2023, w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Mobilności w Gminie Czerwonak, El-Cab miał przyjemność uczestniczyć w charakterze wystawcy w festynie organizowanym pod hasłem "Oszczędzaj Energię".

Myślą przewodnią festynu była filozofia Zero Waste. Termin Zero Waste obejmuje wszystkie działania, które możemy podjąć, aby zredukować liczbę produkowanych odpadów. W szerszym kontekście chodzi o ochronę wszystkich zasobów dzięki wdrożeniu odpowiedzialnej produkcji oraz konsumpcji. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki ponownemu wykorzystaniu oraz odzyskiwaniu wszystkich produktów, opakowań i materiałów.

Nasz zespół skorzystał z resztek materiałów i odpadów produkcyjnych, aby wspólnie z najmłodszymi uczestnikami tego wydarzenia wyprodukować między innymi breloczki do kluczy, kabelkowe ludziki i zwierzątka. Ten festyn był również świetną okazją do zademonstrowania uczestnikom w jaki sposób zarabia się konektory czy układa przewody.
Dziękujemy bardzo Wójtowi Gminy Czerwonak - Marcinowi Wojtkowiakowi Gminie Czerwonak za zaproszenie nas do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.