Aktualności

Z dumą ogłaszamy, że po raz kolejny staliśmy się Laureatami prestiżowego rankingu Gazele Biznesu 2023!

Za nami 15-ta jubileuszowa edycja targów TRAKO, która dla El-Cab pod wieloma względami była wyjątkowa.

W piątek 29.09.2023, w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Mobilności w Gminie Czerwonak, El-Cab miał przyjemność uczestniczyć w charakterze wystawcy w festynie organizowanym pod hasłem "Oszczędzaj Energię".

Tegoroczna edycja Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego MSPO, która odbyła się w dniach 6-9 września w Kielcach okazała się rekordowa, gromadząc ponad 600 wystawców z całego świata.

Druga edycja targów Warsaw Industry Automatica w Warszawie już za nami.

W dniu 20 kwietnia mieliśmy wyjątkowych gości, mianowicie uczniów Zespołu Szkól Specjalnych w Kowanówku z klas przysposabiających do pracy.

13.04.2023 w Poznaniu odbyła się Gala Diamentów Forbes 2023. El-Cab po raz kolejny znalazł się w gronie laureatów tego prestiżowego konkursu.

Wesołych Świąt!

05.04.2023

Życzenia Wielkanocne...

W dniu 29 marca firma El-Cab Sp. z o .o. miała możliwość uczestniczyć w Targach Pracy i Edukacji w Koziegłowach organizowanych przez Urząd Gminy Czerwonak.

Z wielką radością informujemy, iż nasza firma została Laureatem Godła Best Quality Employer 2023. Otrzymanie tego tytułu to potwierdzenie, iż wdrażane rozwiązania HR i praktyki prowadzone w firmie są na bardzo wysokim poziomie.

Diamenty Forbesa to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Ranking przygotowany został przez redakcję magazynu Forbes oraz wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet Polska, które wyłoniły najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa w kraju.

Cieszymy się, że i w tym roku możemy pochwalić się tytułem Gazeli Biznesu.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

16.12.2022 miało miejsce spotkanie Prezesa Zarządu, Pawła Kaczalskiego z czworgiem wieloletnich Pracowników, którzy w związku z przejściem na emeryturę kończą w najbliższych dniach pracę w El-Cab.

Jest już tradycją w El-Cab, że Pracownicy, którzy są zatrudnieni w naszej firmie od 10 lub 20 lat są zapraszani na trzydniową wycieczkę.

XVI edycja Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego Transexpo w Kielcach już za nami.

Informujemy, że El-Cab pomyślnie przeszedł audyt certyfikacyjny i w maju uzyskał certyfikat IATF 16949:2016 dla zakładu produkcyjnego w Bolechowie w zakresie „Produkcji i montażu wiązek kablowych oraz kompletnych elementów systemów wyposażenia”.

UL (Underwriters Laboratories) jest niezależną globalną firmą, która bada i certyfikuje produkty w odniesieniu do norm bezpieczeństwa uznawanych w poszczególnych krajach.

W dniach 10-12.05.2022 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w targach PCIM Europe w Norymberdze, gdzie wspólnie z firmami z grupy Amphenol Corporation, prezentowaliśmy nasze produkty na stoisku Amphenol AUXEL.