Części zamienne do pojazdów

PLG Paar Loghistik GmbH - Zaopatrzenie - Logistyka - Opieka systemowa Pracownicy firmy PLG posiadają długoletnie doświadczenie w zakresie realizacji dostaw produktów do pojazdów specjalnych kołowych oraz gąsienicowych. Firma PLG posiada w swojej ofercie części zamienne do Leoparda 2A4PL.

Załączniki

Maty izolujące

Firma EL-CAB posiada w swej ofercie wysokiej jakości maty izolująco-wygłuszające firmy PLG.
Parametry techniczne mat izolujących HN70 znajdziecie Państwo w załączniku.


Załączniki

Elementy metalowo-gumowe

GMT Gummi-Metall-Technik GmbH - to wiodący producent elementów metalowo-gumowych. Stosowane materiały, wysoko wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny park maszynowy zapewniają produkty na najwyższym poziomie jakościowym:
- Nakładki gąsienicowe
- Komponenty ochronne
- Amortyzatory silników, agregatów
- Sienenbloki.

Więcej informacji na www.gmt-gmbh.de.

EXPLOGURD - Ochrona zbiorników przed wybuchem

Metoda zapobiegania wybuchom poprzez rozpraszanie energii i separacje / podział przestrzeni gazowej na jak najmniejsze obszary, jest znana od 18 wieku. Ponad 20 lat temu, metoda ta została zaadaptowana na potrzeby zbiorników paliwa i od tego czasu chroni z powodzeniem zbiorniki pojazdów na całym świecie.
Ważną kwestią jest dla nas satysfakcja klienta i korzyści płynące z zastosowania tego produktu. Firma Paar Logistik GmbH oferuje gotowy produkt w formie antywybuchowych kulek lub zwojów. Nasza firma świadczy usługi doradcze w zakresie wyposażenia w ten system zarówno w przypadku nowych projektów, znajdujących się w fazie projektowania jak i w przypadku doposażania pojazdu w taki system.

Załączniki

Generatory prądotwórcze

Fischer Panda jest producentem wojskowych agregatów prądotwórczych z szerokim zastosowaniem do pozyskiwania dodatkowego zasilania. Wojskowe agregaty prądotwórcze Fischer Panda sprawdzone są pod względem kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) zgodnie ze standardami wojskowymi MIL STD 461E, a dzięki skutecznej izolacji są prawie niewykrywalne przez detektory podczerwieni. Ponadto oferowane przez nas generatory są wyposażone w bardzo skuteczne, doskonale tłumiące dźwięk obudowy, które zapewniają bardzo niski poziom hałasu podczas pracy.

Załączniki

Uszczelki, ochrona ABC

Hübner GmbH & Co. KG - dostawca własnych produktów od ponad 50 lat do pojazdów specjalnych:
- Kompletne systemy uszczelek z gumy lub PUR
- Ochrona ABC
- Ochrona EMV
- Materiały dźwiękochłoonne
- Materiały izolacyjne
- Dodatkowe wyposażenie (torby, osłony itp)
- Węże silikonowe.

Wyłączniki, bezpieczniki automatyczne

Wyłączniki, bezpieczniki automatyczne firmy E-T-A, termiczne, termiczno - magnetyczne, hydrauliczno - magnetyczne, mocy zostały zaprojektowane dla zastosowań wymagających doskonałych parametrów oraz niezawodności. Oferujemy modele dla zastosowań w lotnictwie,pojazdach specjalnych, systemach morskich, telekomunikacji oraz w specjalistycznych urządzeniach, gdzie bezpieczeństwo odgrywa najistotniejszą rolę. Wszystkie wyłączniki tej serii są wysoce odporne na wstrząsy, wibracje, słoną parę, wilgotność i inne niekorzystne czynniki. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi oraz masie a także zaawansowanej konstrukcji zapewniają możliwość wszechstronnego zastosowania.
Karty katalogowe każdego z produktów zawierają charakterystyki czasowo - prądowe umożliwiając właściwe dobranie bezpiecznika do aplikacji.

Charakterystyka:
- Jedno lub wielopolowe
- Z lub bez styków pomocniczych
- Zakres napięcia 3AC500V, AC250V, DC144V, DC80V, DC28V
- Duża różnorodność montażu
- Mała zwarta budowa
- Indywidualne krzywe czasowo - prądowe
- Bardzo wysokie parametry wytrzymałościowe
- Zakres prądowy 0,05 - 500 A.

Załączniki

Nagrzewnice oraz urządzenia klimatyzacyjno-grzewcze

Posiadamy w swojej ofercie nagrzewnice firmy AURORA, która jest producentem nagrzewnic przeznaczonych do zabudowy w autobusach, busach, pojazdach specjalnych, maszynach budowlanych, traktorach. Zakres wydajności tych urządzeń waha się od 4 kW do 17 kW i więcej. Nagrzewnice te posiadają wentylatory, które zasilane są prądem stałym 12V lub 24V. Wydajności wentylatorów mieszczą się w zakresie od 100 m3/h do 1200 m3/h.
Wykonujemy również nagrzewnice na specjalne życzenia klientów.

Załączniki

Systemy IT

ATM Computersysteme GmbH (ATM) od trzech dekad należy do wiodących producentów systemów w zakresie bezpieczeństwa międzynarodowego i przemysłu obronnego.Jako kompleksowy dostawca rozwiązań dla mobilnej oraz stacjonarnej łączności i rozwiązań IT oferuje dedykowane produkty związane z bezpieczeństwem do zastosowań w wojsku i otoczeniu.Od 2001 roku ATM należy do koncernu Krauss-Maffei Wegmann.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i efektowi synergii wynikającej z kompleksowej oferty (urządzenia, oprogramowanie, rozwój, wsparcie techniczne z jednej ręki), ATM oferuje nie tylko standardowe produkty ale dostosowuje się do konkretnych, specyficznych wymagań klienta.

Sprzęt i oprogramowanie:
- odporne na wstrząsy Panele PC oraz LCD
- urządzenia do obsługi i wyświetlania obrazu
- odporne na wstrząsy mobilne komputery
- odporne na wstrząsy elementy systemu, takie jak: ethernetowe Eth-Switch, Backup, Battery (zasilacz sieciowy), ładowarka, klawiatury, rozdzielacze zasilania
- odporne na wstrząsy serwery komunikacyjne
- kamery.

Oświetlenie standardowe oraz LED

Ambulanse, samochody policyjne, samochody wojskowe, wozy strażackie i inne. Oferujemy różne rodzaje lamp spełniających wymagania stawiane przez Klienta w zakresie natężenia oświetlenia. Kolor obudowy lampy może być specjalnie przygotowany np. celem montażu w karetkach (biała oprawa lampy). Lampy w zakresie zasilania 12V (opcjonalnie 24V) Oferujmy lampy oświetlenia ogólnego jak i lampy oświetlenia punktowego standardowe lub wykonane w technologii LED.

Załączniki

Sondy poziomu, czujniki temperatury

El-Cab jest przedstawicielem na Polskę firmy BEDIA. BEDIA od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji czujników poziomu oraz temperatury z zastosowaniem również do pojazdów specjalnych i wojskowych.


Inteligentne czujniki poziomu oleju


ITS 60 - Inteligentny czujnik poziomu oleju napędowego

Inteligentny czujnik poziomu BEDIA ITS 60 służy do pomiaru poziomu oleju napędowego w zbiorniku paliwa. Jego istotne zalety to:
- Żadnych mechanicznych części, zwarta stabilna konstrukcja
- Długość od 200mm do 2300mm
- Dowolny sygnał wyjściowy: V; mA; PWM; CANBus J1939
- Pojemnościowa zasada pracy
- Mechaniczna i elektryczna kompatybilność z istniejącym systemem
- Zastosowanie do wszystkich rodzin oleju napędowego (ITS60 gwarantuje poprawność wskazań bez względu na zastosowane paliwo i biodiesel, zimowe, letnie itp.)
- Duża dokładność pomiaru
- Możliwość odwzorowania (wyskalowania) geometrii zbiornika
- Dodatkowy punkt minimum lub maximum
- Możliwość montażu pod katem.

Załączniki

ITS 65 - Inteligentny czujnik poziomu oraz temperatury oleju hydraulicznego

Inteligentny czujnik poziomu BEDIA ITS 65 służy do pomiaru poziomu oraz temperatury oleju hydraulicznego lub silnikowego. Istotne zalety:
- Żadnych mechanicznych części
- Zwarta, pewna budowa, zwarta stabilna konstrukcja
- Zastosowanie do oleju hydraulicznego lub silnikowego oraz pochodnych
- Pojemnościowa zasada pracy
- Długość od 200mm do 2300mm
- Dowolny sygnał wyjściowy: V; mA; PWM; CANBus J1939
- Duża dokładność pomiaru
- Możliwość odwzorowania (wyskalowania) geometrii zbiornika
- Dodatkowy punkt minimum lub maximum
- Duży wybór różnych połączeń.

Załączniki

CLS 30, CLS 40/45 - Sondy poziomu wody oraz oleju

EL-CAB jest przedstawicielem na Polskę firmy BEDIA. BEDIA od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji sond (sygnalizatorów punktowych) poziomu.
Sondy (sygnalizatory) poziomu firmy BEDIA znajdują zastosowanie wszędzie gdzie potrzebna jest informacja o wartości granicznej poziomu medium typu pochodne wody oraz pochodne oleju (minimum, maksimum, obecność). W odniesieniu do zamontowanych czujników ciśnienia czy też temperatury sondy Bedia dają taką zaletę, że informują odpowiednio wcześniej o krytycznym stanie medium.
Produkt ten umożliwia kontrolę poziomu takich mediów jak płyn chłodzący, świeża i brudna woda, woda zęzowa jak również płyny olejowe jak olej silnikowy, hydrauliczny, paliwa oraz płyn hamulcowy.
Zasada pracy pojemnościowa. Załączające plusem lub minusem, opcjonalnie możliwość funkcji samokontroli oraz opóźnienia sygnału.

Sonda (sygnalizator) poziomu BEDIA CLS 30, BEDIA CLS 40 (12/24V) oraz CLS 45 (5/12V)
- Pojemnościowa zasada pracy
- sygnalizator poziomu (punkt stan minimum lub maximum)
- Środowiska wodne lub olejowe
- duży zakres temperatury pracy
- Duża różnorodność podłączeń elektrycznych (Bajonett według DIN 72585, kabel, Bajonett 16S, gwintowe M27x1, Bajonett 10SL)
- Możliwość funkcji samokontroli oraz opóźnienia sygnału.

Załączniki

Czujniki i wyłączniki temperatury

Czujniki oraz wyłączniki temperatury - oprócz pomiaru poziomu medium firma Bedia z powodzeniem rozwija i produkuje również czujniki oraz wyłączniki temperatury. Szeroki wybór oraz duża elastyczność sprawiają, że klienci bardzo chętnie sięgają po te produkty.

Wyłączniki temperatury dostępne są w 3 wariantach:
- Bimetaliczne wyłączniki temperatury z małą histerezą powrotną ≤15 K°C (5-15°C)
- Bimetaliczne wyłączniki temperatury z histerezą ≤15 K°C
- Elektroniczne wyłączniki temperatury (Pt1000) z histerezą dowolnie ustaloną ≥1°C.

BEDIA czujniki temperatury dostępne są w dwóch wariantach:
- Elektroniczne czujniki temperatury (Pt1000; 0,5V - 10V)
- Rezystancyjne czujniki temperatury Pt100; Pt500; Pt1000; Ni100; Ni1000, KTY, NTC.

Cechy charakterystyczne:
- Mała zwarta zabudowa
- Różnorodność wykonania (montaż, rodzaj materiału)
- Różnorodność elektryczna (podłączenie elektryczne, funkcje)
- Szeroki zakres temperatury
- Wykonanie elektroniczne dostosowane do wymagań klienta.

Załączniki