Bezpieczeństwo, komfort i styl bez kompromisów to nasze motto jeśli chodzi o wyposażanie pojazdów użytkowych w tym autobusów. Jesteśmy dostawcą różnego rodzaju komponentów oraz systemów do zabudowy w autobusach. Oferujemy kompleksową obsługę od złożenia zapytania aż po dostawę produktu i serwis posprzedażny.

Zajmujemy się produkcją, działalnością handlową i serwisową w zakresie wyposażania pojazdów specjalnych i wojskowych. Produkcja - komponenty do wyposażenia pojazdów użytkowych: wiązki kablowe, tablice sterowania elektrycznego, systemy zabudowy modułowej. Handel - wyposażanie pojazdów specjalnych. Reprezentujemy na polskim rynku firmy mające w swojej ofercie komponenty o przeznaczeniu wojskowym. Usługi serwisowe i doradztwo techniczne. Pracujemy zgodnie z ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 oraz ISO/TS 22163 (IRIS rev. 03), IATF 16949: 2016 oraz UL ZPFW2 i ZPFW8. Posiadamy koncesję MSWiA nr B-047/2010.

Firma El-Cab w swojej ofercie zawiera również produkty dedykowane dla branży rolniczej oraz budowlanej, są to komponenty jak również gotowe systemy znajdujące zastosowanie w maszynach rolniczych oraz budowlanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą paletą towarów handlowych.

Firma El-Cab w swojej ofercie zawiera również produkty dedykowane dla branży morskiej, są to komponenty jak również gotowe systemy znajdujące zastosowanie w łodziach i jachtach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą paletą towarów handlowych.

El-Cab Sp. z o.o. z siedzibą w Bolechowie koło Poznania istnieje od 1996 r. Zajmujemy się produkcją, działalnością handlową i serwisową w zakresie wyposażania pojazdów szynowych. Realizujemy dostawy bezpośrednio do producentów oraz prowadzimy sprzedaż części zamiennych na rynku wtórnym. Naszym głównym celem jest zdobycie zaufania Klientów we wszystkich podejmowanych działaniach. Oferujemy kompleksową obsługę od złożenia zapytania aż po dostawę produktu i serwis posprzedażny. Pracujemy zgodnie ze standardami ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 oraz ISO/TS 22163 (IRIS rev. 03), IATF 16949: 2016 oraz UL ZPFW2 i ZPFW8.